Volvo on kaubamärk, mis on seotud ohutuse ja usaldusväärsusega. Vision 2020 on äsja välja kuulutatud, strateegia, mis ütleb, et 2020. aastaks ei tapeta kedagi ega vigastata tõsiselt.

Visioon 2020

Plaanis eeldatakse, et Volvo keskendub mitte ainult turvasüsteemidele, vaid ka juhtide käitumisele. Rootslaste jaoks tehtud uuringud näitavad, et üks peamisi õnnetuste põhjuseid on liigne kiirus. Selgus, et USAs oli 2017. aastal 25% õnnetustest põhjustatud liigsest kiirusest. Volvo on sellest hästi teadlik ja alates 2020. aastast on kõigil tehasest lahkuvatel autodel 180 km / h piir.

Miks 180 km / h?

Sellise süsteemi kasutuselevõtt sobib suurepäraselt ELi projekti iseloomu tuvastamise süsteemi ja kiiruse kohandamisega.

Volvo president ja tegevjuht Hakan Samuelson ütles:

“Volvo on turvalisuse liider. Me oleme alati olnud ja alati. Meie teadustöö tõttu teame, kus on tõsiseid vigastusi tõsiste vigastuste ja surmajuhtumite kõrvaldamisel meie autodes, ja kuigi kiirusepiirang ei ole ravi, on see seda väärt, kui me saame ühe elu päästa. ”

Selgub, et kiirusepiiraja puudutab muu hulgas turvasüsteemid. Enamik lahendusi toimib korrektselt kuni 160-200 km / h. Suuremal kiirusel on juht juba ise.

Oma idee toetuseks juhib Volvo tähelepanu häirimisele. Hr Ivarsson selgitab:

“Inimestena mõistame me maod, ämblikud ja kõrgused. Kiirustel, mitte nii palju. Sageli sõidavad inimesed liiklusolukorras liiga kiiresti ja neil on liiklusolukorraga võrreldes nõrk kiiruse kohandamine ja nende juhid. Me peame toetama paremat käitumist ja aitama inimestel mõista ja mõista, et liigne kiirus on ohtlik. ”

Allikas: wokolmotoryzacji.blogspot.com, Volvo

 
VIN-numbri dekodeerimine