Veermiku number on 17-täheline kood, mis määratakse igale sõidukile ja mida kasutatakse selle identifitseerimiseks. VIN sisaldab ka teavet tootja, mudeli aasta ja valmistamise asukoha kohta. Chrysleri sõiduki VIN-koodi kontrollimine on hea viis leida üksikasjalikku teavet kõigi oluliste sõidukijuhtumite kohta, näiteks omanike arvu, õnnetuste või varguste kohta. Kuid Chrysleri vindekooderi kasutamiseks peame kõigepealt leidma VIN-numbri. Niisiis, kust leida Chryslerist VIN ja kuidas seda dekodeerida? Soovitame artiklis.

Chrysleri VIN-i dekodeerimine

Chrysleri šassiinumbrite dekodeerimine võimaldab teil kontrollida, kas auto praegused seadmed on algselt paigaldatud tootja poolt. Saame muu hulgas kontrollida Chrysleri parameetreid, nagu värvkatte värv, polster ja turvapatjade arv. Oluline on see, et VIN-i dekodeerimine võimaldab teil kontrollida šassii numbri kontrollnumbri õigsust. Nendele teadmistele tuginedes on võimalik Chrysleril kinnitada VIN, mis on tembeldatud kontrollitava auto fikseeritud elemendisse. Inimestele, kes soovivad Chrysleri järelturult osta, peaks olema aga kõige huvitavam see, kas autot ei varastata. Allpool oleva vormi kaudu VIN-i dekodeerides saate muu hulgas teada, kas sõidukit, mida soovite osta, ei ole varastatud sõidukite tosinatest kättesaadavatest andmebaasidest kantud.

Chrysler – kust leida VIN-numbrit?

Chrysleri šassiinumbrite leidmine on sageli problemaatiline. Sõltuvalt sõiduki mudelist võidakse numbrid tembeldada väga erinevates kohtades. Kui te ei tea, kus asub Chrysler Crossfire VIN, paigutas aastatel 2003-2008 toodetud mudelite tootja VIN fikseeritud elemendile vaheseina keskele ja armatuurlaua korpusele vasakul küljel. Aastatel 2004-2006 toodetud Chrysler Pacifical oli armatuurlaua korpuse vasakul küljel asetseval alalisel elemendil VIN-number. Vahelduseks oli aastatel 2001-2007 toodetud populaarsel Chrysler PT Cruiseril vaheseina paremal küljel asuval alalisel elemendil VIN-number.

Peaksime ka meeles pidama, et šassiinumbri kõige olulisem ja siduvam number on templiga, mitte liimitud. Ja mis tahes VIN-numbri rikkumine võib viidata sellele, et autol võib olla midagi valesti. Kui meil on juba šassiinumber paiknenud, siis tasub VIN Chrylseris dekodeerida.

 

 

VIN-i kontroll Chrysleri autol

Chrysleri sõiduki VIN-koodi kontrollimine, hoolimata sellest, kas tegemist on Crossfire, Pacifica või Cruiseriga, garanteerib, et auto on tehases paigaldatud, pole sattunud õnnetusse ega ole varastatud. Välismaalt imporditud autode puhul saate tänu vindecoderile õppida kogu autoteeninduse ajalugu, kahjustusi ja kontrollida läbisõitu, mida, nagu kogemused näitavad, sageli muudetakse. Veermiku numbrit saab kontrollida veebis, olenemata kellaajast. Lihtsalt täitke allolev vorm ja kasutage antud Chrysleri sõiduki kohta aruande tasuta või tasulist versiooni. Sõiduki täieliku ajalooaruande maksumus on tõesti madal võrreldes hinnaga, mida võime maksta auto eest, mis võib olla ebaseaduslikult riiki sisenenud.