Chevrolet VIN on individuaalne 17-täheline ja numbriline kood, mille abil saate teada palju olulist teavet sõiduki kohta. Oluline on see, et autode VIN-numbrid pole ühesugused, mis tähendab, et Chevroletis oleva VIN-i dekodeerimisest võib olla abi olulise teabe leidmisel teile kuuluva või ostetava auto kohta. Kasutatud Chevroleti sõiduki ostmisega võib kaasneda teatud risk, kuid VIN-dekooder paljastab sõiduki üksikasjaliku ajaloo. Niisiis, kuidas leida Chevroletist VIN ja seda dekodeerida? Loe meie artiklist edasi.

Chevrolet – VIN-numbri dekodeerimine

Chevroleti šassiinumbri dekodeerimine on eriti soovitatav inimestele, kes plaanivad auto osta. Chevroleti identifitseerimisnumber aitab teil tuvastada üksikasju, nagu tootjariik, mudeliaasta, ajami tüüp ja trimmisuvandid. Veermiku numbri kontrollimine võimaldab aga ennekõike otsida varastatud sõidukite andmebaasist ja tutvuda selle kogu ajalooga, näiteks õnnetuste arvu või omanikega. Nagu näete, võimaldab Chevroletis VIN-i dekodeerimine lugeda olulist teavet sõiduki kohta, nii et saate kontrollida näiteks müüja esitatud andmeid. Kui soovite teada saada, kas teid huvitav Chevrolet pole juhuslik, dekodeerige VIN, kasutades allolevat vormi.

Chevrolet – kust VIN-i leida?

Esimene asi, mida tuleb enne VIN-i kontrollimist teha, on kontrollida selle asukohta autos ja võrrelda seda oma dokumentide VIN-iga. Sest esmapilgul võite märgata mõningast sekkumist püsielemendile tembeldatud šassiinumbrisse. Chevroletilt VIN-i leidmine võib aga olla aeganõudev. Nii et kui te ei tea, kus asub Chevrolet Sparki VIN, siis aastatel 2010-2012 pandi see vasakule küljele armatuurlaua korpusele ja vasakule kesksambale fikseeritud elemendile. Huvitav on see, et selles mudelis saate VIN-i leida ka diivanil tagumise istme all põrandal. Omakorda on aastatel 2011-2013 toodetud populaarsel Chevrolet Orlandol VIN-number kõrvalistuja ees või istme kõrval. Seevastu veidi nooremas Chevrolet Orlandos, mida toodeti aastatel 2011–2016, võib 17-kohalise koodi leida kolmest kohast: vasakul kesksambal, kõrvalistuja kõrval ja armatuurlaua vasakul küljel. kate.

VIN-i asukoht Chevroletis, olenemata sellest, kas meil on Cruze või Matiz mudel, ei pruugi olla ilmne, nii et mõnikord tasub kasutada tõestatud tööriistu, et mitte raisata aega pikkadele otsingutele.

 

Chevrolet – VIN-i kontroll

Chevroleti põhiandmete kontrollimine enne ostmist võib olla väga kasulik, olenemata sellest, millise mudeli valite. Chevroletiga VIN-i kontrollimine võimaldab teil kontrollida sõiduki andmete kooskõla edasimüüja esitatud dokumentide ja teabega. Eriti need, mis on seotud Chevroleti disaini, remondipotentsiaali ja läbisõiduga. Niisiis, kuidas kontrollida Chevroleti ajalugu? Seda saab teha veebis, täites alloleva vormi. Teenuse põhiversioon on saadaval tasuta, samas kui need, kes soovivad Chevroleti kohta üksikasjalikku teavet näha, saavad kasutada kogu sõidukiajaloo aruannet, mis on tasuline.