Dodge VIN on unikaalne kood, mida kasutatakse auto tuvastamiseks. Tänu sellele saate teada palju sõiduki üksikasjalikke parameetreid. Oluline on see, et autode VIN-numbrid pole ühesugused, mis tähendab, et Dodge’i VIN-koodi dekodeerimine võib olla kasulik ostetava auto kohta olulise teabe leidmisel. VIN-dekooder näitab sõiduki üksikasjalikku ajalugu, näiteks remonti või õnnetusjuhtumeid. Niisiis, kuidas Dodge’ist VIN-i leida ja kuidas seda dekodeerida? Me soovitame.

Dodge – VIN-numbri dekodeerimine

Dodge’i šassiinumbri dekodeerimine võib olla eriti oluline neile, kes plaanivad autot järelturult osta. Dodge’i ID-number aitab teil tuvastada üksikasju, nagu tootjariik, mudeli aasta ja varustuse võimalused. Veermiku numbri kontrollimine võimaldab aga ennekõike otsida varastatud sõidukite andmebaasist ja lugeda kogu selle ajalugu, näiteks õnnetuste arvu, remonditöid või varasemate omanike arvu. Nagu näete, võimaldab Dodge’is VIN-i dekodeerimine lugeda sõiduki kohta olulist teavet, nii et saate kontrollida näiteks müüja esitatud andmeid. Kui soovite teada saada, kas teid huvitav Dodge ei olnud VIN-i dekodeerimisega seotud alloleva vormi kaudu.

 

Dodge – kust VIN-i leida?

Esimene asi, mida peaksime enne šassiinumbri kontrollimist tegema, on leida asukoht, kus Dodge’i püsielemendil VIN asub, ja võrrelda seda dokumentides registreeritud numbriga. Sest esmapilgul võite märgata mõningaid vastuolusid ja sekkumisi tembeldatud šassiinumbriga. Chevroletilt võib VIN-i leidmine olla keeruline, kuna see ei asu alati tüüpilistes kohtades. Kui te ei tea, kus asub Dodge Caliberi VIN, siis aastatel 2006–2009 pandi see kolmele kohale, st kaasreisija istme alla, armatuurlaua vasakule küljele ja peal on ka VIN-numbriga kleebis vasak keskne sammas. Teisest küljest on aastatel 2006-2010 toodetud muljetavaldaval Dodge Nitrol VIN-number armatuurlaua korpuse vasakul küljel.

Dodge – VIN-numbri kontroll

Dodge’i põhiandmete kontrollimine enne ostmist võib olla väga kasulik, olenemata valitud sõidukimudelist. Dodge’ilt VIN-i kontrollides veendute, et sõiduki müüja edastatud teave on õige. Eelkõige need, mis puudutavad Dodge’i varustuse versiooni, selle võimalikke parandusi ja läbisõitu. Kuidas siis Dodge’i ajalugu kontrollida? Seda saab teha veebis, täites alloleva vormi. Teenus põhiversioonis on saadaval tasuta, samas kui Dodge’i kohta lisateavet saada saavad tasulised sõidukite ajalooaruanded.