Igal Dacia autol on ainulaadne identifitseerimiskood nimega VIN. See number sisaldab olulist teavet auto kohta, nagu varustus, mudeli aasta, mootori tüüp ja versioon. Kui keegi soovib autot järelturult osta, võib Dacias VIN-i dekodeerimine olla hea viis kontrollida, kas auto pole sattunud avariisse, pole seda varastatud või ebaseaduslikult muudetud. Kust leida Daciast VIN ja kuidas seda dekodeerida? Soovitame allpool.

Dacia – VIN-numbri dekodeerimine

VIN-i dekodeerimine Dacia autos võimaldab teil tutvuda üksikasjaliku teabega auto kohta, sest iga VIN sisaldab palju olulisi, individuaalseid andmeid sõiduki kohta. Lisaks üldistele Dacia spetsifikatsioonidele, nagu mudeliaasta, varustus ja tootjariik, pakub VIN-dekooder põhiteavet, mis võib olla eriti kasulik ostueelsel kontrollimisel. Eriti kui Dacia toodi maale. Tänu VIN-numbri dekodeerimisele saate kontrollida, milline varustus on Dacial originaalis, värvi värvi, polstritüüpi või turvapatjade arvu. Mis tahes lahknevused tegeliku olukorraga võivad viidata sellele, et vastupidi tootja järeldustele võib sõiduk olla varem juhtunud avarii või modifikatsioonidega.

Dacia – kust VIN-i leida?

Dacia autolt VIN-i leidmine pole alati lihtne. Eriti see, et tootjad ei pane koodi alati tüüpilistesse kohtadesse ja see sõltub mitte ainult mudelist, vaid ka aastast. Kust Dacia Dusterist VIN-i leida? Aastatel 2010 – 2013 oli VIN-number paigutatud parempoolse tugevduse püsielemendile, parema amortisaatori istme lähedale, VIN-plaat on sarnaselt aastatel 2013-2014 toodetud Dacia Dusterile ka parempoolsel keskmisel sambal. 2013 -2016 Püsielemendi VIN-number on paigutatud paremale keskmisele sambale ja paremale paremale vaheseinale.

Tasub meeles pidada, et kõige kindlam on šassii number, mis on tembeldatud fikseeritud elemendile, mitte liimitud elemendile. Ja mis tahes sekkumine tembeldatud VIN-numbrisse võib viidata sellele, et sõidukiga võib olla probleeme.

 

 

Dacia – VIN-i kontroll

Nagu juba mainitud, sisaldab VIN-kood palju olulisi andmeid auto kohta. Seetõttu võimaldab Dacias identifitseerimisnumbri dekodeerimine tutvuda auto oluliste üksikasjadega. Sõiduki ajalooaruanne võib sisaldada teavet läbisõidumõõdiku näidu, võimalike varguste, remondi või varustuse kohta. Neil aspektidel on auto ostmisel oluline roll, eriti kui Daciat imporditi välismaalt. Kuidas Dacias VIN-i kontrollida? Lihtsalt täitke allolev vorm ja kasutage konkreetse Dacia sõiduki jaoks aruande tasuta või tasulist versiooni. Samuti tasub meeles pidada, et kogu sõidukiajaloo aruande maksumus on väike võrreldes hinnaga, mida saate maksta varem kahjustatud või varastatud auto eest.