Šassiinumber on kood, mis määratakse igale sõidukile ja mida kasutatakse selle identifitseerimiseks. Citroeni VIN number sisaldab teavet, näiteks versiooni, mudeli aastat ja valmistamise asukohta. Seetõttu on Citroeni sõidukil VIN-i kontrollimine hea viis saada üksikasjalikku teavet kõigi autoga seotud oluliste sündmuste, s.o omanike arvu, hooldusremondi või õnnetuste kohta. VIN-i dekodeerimiseks peame siiski esmalt selle leidma. Kust siis Citroenist VIN-i leida ja kuidas seda dekodeerida? Soovitame artiklis.

Citroen VIN dekodeerimine

Šassiinumbrite dekodeerimine Citroenis võimaldab teil kontrollida, kas auto varustus on tootja poolt algselt paigaldatud. Saame muu hulgas kontrollida selliseid auto parameetreid nagu värvi värv, viimistlusviis või turvapatjade arv. Kõik lahknevused võivad viidata sellele, et auto taga on õnnetus. Mitte kõik ei tea, et VIN-i dekodeerimine võimaldab teil kontrollida šassii numbri kontrollnumbri õigsust. Mis peaks aga kõige huvitavam olema inimestele, kes soovivad osta Citroeni järelturult, on see, kas auto on õnnetustevaba ja mitte varastatud. Allpool oleva vormi kaudu VIN-i dekodeerides saate muu hulgas teada, kas ostetavat sõidukit ei ole varastatud sõidukite andmebaasides kirjas.

Citroen – kust VIN-numbrit leida?

Šassiinumbrite leidmine Citroenilt võib olla aeganõudev, kuna tootjad leiavad VIN-id erinevatest kohtadest. See sõltub mitte ainult mudelist, vaid ka aastast. Kui soovite teada, kus asub Vtr Ctroena C3-l, siis aastatel 2002-2005 toodetud mudelites asub püsielemendi VIN-number paremal pool vaheseinas ja VIN-plaat armatuurlaua vasakul küljel eluase. Aastatel 2005–2009 on C3-l VIN-number vasakul keskmisel sambal oleval plaadil ja püsielemendi VIN-number asub parempoolses vaheseinas. Populaarsel Citroen C4-l on armatuurlaua vasakul küljel püsielemendil VIN-number ja vasakul keskmisel sambal plaat. Omakorda on Citroen Grand C4 Picasso mudelil 2006-2013 VIN paremal küljel tugevdusel parempoolse amortisaatori istme alalisel elemendil ja VIN-plaat armatuurlaua korpusel vasakul küljel. Tarne hüppaja aastatel 2006-2011 toodetud autodes VIN-number püsielemendil asub sõitja kõrval põrandal, rattakoopal ja VIN-plaat armatuurlaua korpuse vasakul küljel. Sõltumata sellest, kas teid huvitavad Citroen Jumpy, Xsara Picasso või C5, tasub teada, kus on VIN, et seda saadaolevate andmebaaside vindekooderiga kontrollida saaks.

 

Citroeni sõiduauto VIN-i kontrollimine

Citroeni sõiduki VIN-koodi kontrollimine, olenemata meid huvitavast mudelist, võimaldab teil kontrollida tehase seadmeid, tootmiskohta või odomeetri olekut. Välismaalt imporditud autode puhul saate tänu VIN-dekoodrile õppida kogu autoteeninduse, omandiõiguse või õnnetuste ajalugu. Citroenis VIN-i kontrollimine võimaldab teil otsida ka varastatud sõidukite andmebaasist, mis võib ostmisel olulist rolli mängida. Veermiku numbrit saab kontrollida veebis. Täitke lihtsalt allolev vorm ja kasutage antud Citroeni sõiduki kohta aruande tasuta või tasulist versiooni. Ja pidage meeles, et tegelikult on kogu sõiduki ajalooaruande hind tõepoolest madal võrreldes hinnaga, mida võime maksta auto eest, mis võib olla ebaseaduslikult riiki sisenenud.