VIN-dekooder on tavaliselt saadaval tasuta ja tasulises versioonis. Milline on parim lahendus? Lisaks ilmsele maksete erinevusele tekitab sageli segadust küsimus, kuidas erinevad VIN-koodide dekodeerimisteenused tasulistest aruannetest. Seetõttu selgitame allpool, milline lahendus on sageli kasulikum.

Millal saab VIN-dekooder aidata?

Kõik VIN-i seitseteist märki sisaldavad sellist teavet nagu tootmiskoht ja -aasta, sõidukitüüp, läbisõit ja hooldustööd. Need andmed võivad olla äärmiselt kasulikud, näiteks kui:

  • peate oma auto leidma ja tuvastama (nt pärast vargust),
  • soovite kontrollida sõiduki müüja usaldusväärsust,
  • peate saama sõiduki hindamise
  • soovite määrata seadme versiooni,
  • peate oma autole mõned osad ostma

Pidage meeles, et VIN-number on nagu mis tahes auto alumine kood ja VIN-dekooder võimaldab teil selles kodeeritud andmeid kiiresti lugeda. Klõpsake lihtsalt alloleval vormil.

VIN-dekooder – kas aruande tasuta versioon on piisav?

Kui te ei tea, milline lahendus on teie jaoks parim, on kaks asja, mida tuleks teenuse versiooni määramisel teie ootustele vastata.

Aruande ulatus

Ilmselt kõik teavad, et mitte iga VIN-dekooder ei saa sõiduki kohta sama teavet. Teenused on võrreldamatud, eriti kui tegemist on sõiduki ajaloo ulatusega. Saadud andmed varieeruvad kõige sagedamini sõltuvalt sõidukist, päritoluriigist ja auto kohta kogutud andmete tasemest. Nii et kui otsite ainult selliseid põhiandmeid nagu bränd, mudel, aasta, varustuse versioon või mootoritüüp, võib teie jaoks piisav tasuta VIN-dekooder. Kui teie ootused on suuremad ja vajate sõiduki kohta üksikasjalikku teavet, näiteks võimalike hooldustööde või õnnetuste osakaalu kohta, tasub kaaluda aruande täieliku tasulise versiooni kasutamist.

Teabe täpsus

Väga täpne sõidukite andmebaas on äärmiselt väärtuslik, kuna see muudab uued sõidukite andmed õigeaegselt kättesaadavaks. Eriti kui sind huvitab mõni noorem automudel. Tavaliselt ei uuenda tasuta VIN-dekooder oma andmebaasi uusimate sõidukitega.

Tasuta VIN-dekooder või tasuline?

Hoolimata asjaolust, et tasuta VIN-dekooder näib sageli olevat hea viis kümmekonna zloti säästmiseks, on see enamasti lahendatud, kuid see pole parim viis oma kulutusi vähendada. Eriti kui plaanite osta kasutatud auto, mis registreeritakse riigis esimest korda. Siis võib täpne, ajakohane ja ennekõike üksikasjalik teave sõiduki kohta olla äärmiselt kasulik. Ja tänu loodud registritele saate kiiresti hinnata automüüja usaldusväärsust, minimeerides seeläbi kasutatud auto ostmisega seotud riski.